krzyż prawy krzyż lewy

Sennik pożar

Znaczeniu snu pożar

Sen pożar

P

Marzenie senne, w którym pojawia się pożar może budzić w nas różne emocje. Jedną skrajnością będzie poczucie bezpieczeństwa i ciepła, związane z miłą domową atmosferą. Druga strona natomiast będzie odzwierciedlała strach i poczucie zagrożenia oraz chęć ucieczki.

Pożar widziany z daleka, z lotu ptaka, wyglądający raczej majestatycznie niż groźnie, będzie oznaką udanego przyszłego życia uczuciowego.

Pożar lasu będzie symbolem naszych obaw i niepewności podejmowanych decyzji. Może nadszedł czas aby naszym życiem pokierował los, dlatego nie powinniśmy martwić się na zapas.

Płonące łąki będą zwiastunem życia w bogactwie i szczęściu.

Jeżeli widzimy we śnie jak płonie pole, jest to oznaka nadchodzących szans do wykorzystania, które, jeżeli dobrze pokierujemy swoim życiem, znacznie nam je urozmaicą.

Zjawiskowy, jasny płomień będzie zapowiedzią nadchodzących lepszych czasów w naszym życiu. Być może ostatnio nie wszystko szło po naszej myśli i wiele z naszych pomysłów nie doczekało się realizacji. Na szczęście nadejdzie nareszcie w naszym życiu czas, w którym na spokojnie jeszcze raz wszystko przeanalizujemy i wyciągniemy odpowiednie wnioski.

Jeżeli we śnie pożar wiąże się z ogromną ilością dymu, nie ma niestety już tak pozytywnej interpretacji. Oznacza on bowiem, że prawdopodobnie w ostatnim czasie czujemy się bardzo przybici i zmęczeni. Będzie to związane z naszym ciągłym zamartwianiem się i użalaniem nad sobą. Powinniśmy pokierować swoją uwagę w stronę aktywności i nie rozmyślać nad tym, co może nam się jeszcze nie udać, a skupić się na pozytywnych aspektach każdego przedsięwzięcia.

Gdy uciekamy z pożaru będzie to znak, że przejmujemy się jakimś istotnym w naszym życiu wydarzeniem, które ma niebawem nastąpić.

Jeżeli podczas snu jesteśmy przerażeni pożarem może to wskazywać na jakieś problemy zdrowotne w przyszłym czasie.

Gdy śni nam się gaszenie pożaru, oznacza to, że jesteśmy bardzo ekstrawertyczni i naszym znajomym ciężko jest dorównać w kwestii naszej życiowej energii i zapału do działania.