krzyż prawy krzyż lewy

Sennik pogrzeb

Znaczeniu snu pogrzeb

Sen pogrzeb

P

Pogrzeb we śnie pojawia się w momentach naszego życia, w których uświadamiamy sobie własne ułomności i zaczynamy z nimi walczyć w celu polepszenia naszego samopoczucia czy relacji z innymi osobami.

Gdy śni nam się, że uczestniczymy w czyimś pogrzebie, będzie to oznaka nadchodzących dobrodziejstw, które mile nas zaskoczą.

Jeżeli jesteśmy na własnym pogrzebie, oznacza to że podsumowaliśmy pewien rozdział w naszym życiu i z pełną gotowością możemy kroczyć dalej.

Gdy we śnie zostaniemy pochowani żywcem, możemy być pewni, że nadchodzące problemy na pewno nie naruszą naszej sfery rodzinnej.

Pogrzeb przyjaciela będzie symbolem ciągnącej się toksycznej znajomości, której nie potrafimy zakończyć.

Jeżeli nie znaliśmy osoby, na której pogrzebie się znajdujemy, oznacza to, że za bardzo przejmujemy się nieprzyjemnymi błahostkami, które nas męczą. Może warto skupić się w tym momencie na rzeczach znaczących i tych, które dają nam radość.

Pogrzeb rodziców w naszym śnie pokazuje nam jak bardzo pragniemy się wreszcie uniezależnić. Czujemy się więźniami zasad i restrykcji, dlatego może warto zastanowić się czy nie nadszedł w naszym życiu czas, w którym należy puścić hamulce.

Jeżeli śmiejemy się na czyimś pogrzebie, jest to przestroga przed niepowodzeniem finansowym, które zaważy na naszej stabilności materialnej.

Gdy wygłaszamy przemowę na czyimś pogrzebie, będzie to znak, że mamy wokół siebie ludzi, na których zawsze możemy polegać.

Pogrzeb dziecka będzie symbolem świetnej kondycji zdrowotnej w najbliższych latach.