krzyż prawy krzyż lewy

Sennik pociąg

Znaczeniu snu pociąg

Sen pociąg

P

Pociąg w naszym śnie będzie symbolem jednej z dróg, które mamy do wyboru. Prawdopodobnie znajdujemy się w takim momencie życia, który wymaga od nas podjęcia pewnych decyzji i określenia, co chcemy dalej robić.

Gdy widzimy pociąg, jest to przepowiednia pewnej znaczącej zmiany w naszym życiu, której być może nawet się spodziewaliśmy.

Jeżeli we śnie jedziemy pociągiem, może to oznaczać, że nie jesteśmy zbyt uczciwi jeżeli chodzi o sferę zawodową naszego życia.

Gdy w naszym śnie pojawia się nieznajomy nam pasażer pociągu, jest to znak, że nie czujemy się odpowiedzialni za swoje życie i często nie mamy pojęcia dokąd ono zmierza.

Spóźnienie się na pociąg będzie oznaką naszego braku motywacji do radzenia sobie z zadaniami, dlatego często się one nawarstwiają i cięzko jest sobie z nimi wszystkimi poradzić.

Jeżeli to pociąg się spóźnia, oznacza to, że od dłuższego czasu wyczekujemy efektów swojej pracy i niestety jeszcze będziemy musieli na nie poczekać.

Wypadek kolejowy będzie przestrogą przed tym, że ktoś może utrudniać nam drogę do osiągnięcia celu.

Wysiadanie z pociągu wróży szybkie nadejście oczekiwanych rezultatów naszych działań.

Wsiadanie do pociągu będzie oznaką naszego drzemiącego i niewykorzystanego potencjału.

Gdy we śnie widzimy jak ktoś rzuca się pod pociąg, będzie to sygnał, że droga, którą podążamy być może nie jest właściwa i należy zastanowić się nad zmianą swojego życia.

Gdy podczas jazdy pociągiem nie czujemy się zbyt komfortowo i wydaje nam się, że pociąg jedzie ze zbyt dużą prędkością, może to symbolizować nasze nieprzygotowanie na pewne sytuacje, które mają nadejść w najbliższym czasie.