krzyż prawy krzyż lewy

Sennik pies

Znaczeniu snu pies

Sen pies

P

Pies jest symbolem dobrego i wiernego przyjaciela lub ukochanej osoby. Może być też ostrzeżeniem przed czyhającym niebezpieczeństwem lub oznaką braku kontroli, nieuzasadnionego gniewu oraz nadmiernego popędu seksualnego.

Pomimo tego, że w prawdziwym życiu zabawa z psem kojarzona jest z czymś przyjemnym we śnie jest wręcz przeciwnie, świadczy ona o tym, że czeka cię seria kłopotów i nieszczęść, a zaplanowanych przedsięwzięć nie uda się zrealizować.

Poszukiwanie czworonoga informuje o tym, że na jaw wyjdzie gorzka prawda. Przemyśl, czy nie próbowałeś zataić przed kimś lub przed samym sobą jakiegoś niewygodnego faktu.

Głaskanie po brzuchu jest objawem ogromnej lojalności i wierności wobec jakiejś osoby. Uważaj tylko by te cechy nie zostały wykorzystane przeciwko tobie.

Oswojony i łaszący się pies ma na celu przypomnienie ci byś w trudnych momentach nie tracił zimnej krwi i nie dał sobą manipulować, natomiast wściekły informuje o tym, że ktoś został przez ciebie błędnie oceniony. Pamiętaj zawsze o tym, żeby nie oceniać książki po okładce.

Czarny przedstawia bliską ci osobę, która na pozór jest sympatyczna i pomocna, a w rzeczywistości za wszelką cenę chce ci zaszkodzić, jest ona fałszywa i zdeterminowana, dlatego miej się na baczności.

Jeżeli jednak śnił ci się biały pies to możesz spodziewać się dużego rozwoju życia towarzyskiego, a także wielu miłych spotkań. Poznasz również nowych ludzi, którzy okażą się lojalnymi towarzyszami.

Jeżeli widzisz psa goniącego swój własny ogon to niestety znajdziesz się w sytuacji bez wyjścia, w której wszystkie twoje działania okażą się bezowocne.

Walczące i gryzące się między sobą są ostrzeżeniem przed podejmowaniem zbędnego ryzyka. W najbliższym czasie unikaj ważnych spotkań i rozmów, które mogą mieć znaczny wpływ na twoją przyszłość oraz nie podejmuj istotnych dla siebie decyzji.

Pogryzienie świadczy o tym, że czekają cię spore kłopoty w życiu osobistym najprawdopodobniej związane z jakimś uzależnieniem. Postaraj się unikać używek w przeciwnym razie możesz całkowicie stracić kontrolę nad swoim życiem.

Szczekanie, przestrzega nas przed bezpośrednim niebezpieczeństwem. W niewygodnych sytuacjach zachowaj zdrowy rozsądek i nie ufaj wszystkim napotkanym osobą.

Jeżeli przyśnił ci się umierający lub martwy pies to znaczy, że opuszczasz swoją strefę komfortu oraz że wyrzekniesz się czegoś co dotychczas dawało ci poczucie bezpieczeństwa. W brew pozorom nie masz się czego obawiać, ponieważ takie postępowanie może pozwolić ci wkroczyć na nowy etap życia.