krzyż prawy krzyż lewy

Sennik pająk

Znaczeniu snu pająk

Sen pająk

P

Pająk pojawiający się w naszych snach ma wiele różnych interpretacji. Są one związane z naszymi odczuciami odnośnie tego stworzenia, jak również okolicznościami jego wystąpienia. Ogólnie jeżeli jesteśmy nastawieni wobec tych owadów pozytywnie bądź neutralnie, sen będzie symbolizował nasze powodzenie w życiu i pewność działania według narzuconych sobie zasad. Jeśli natomiast sen wywołał w nas lęk i po przebudzeniu czujemy się wyczerpani, jest to sygnał od naszej podświadomości, że domaga się ona starcia z naszymi ułomnościami i tłumionymi emocjami.

Gdy we śnie łapiemy pająka, jest to oznaka nieograniczonych możliwości naszej kreatywnej duszy, której zasoby możemy spożytkować z zyskiem dla nas samych.

Zabicie pająka we śnie wróży pomyślne zakończenie przedsięwzięcia, w którym bierzemy udział.

Ugryzienie przez pająka jest zapowiedzią sporego wysiłku, jaki będziemy musieli włożyć aby osiągnąć sukces.

Jeżeli widzimy we śnie jak pająk snuje swoją sieć, jest to znak, że ktoś dostrzeże nasz trud i zaangażowanie w pracy oraz odpowiednio nas za to uhonoruje.

Gdy widzimy jak pająk wędruje po ścianie, możemy być pewni, że niebawem nasze marzenia się ziszczą.

Jeżeli śni nam się, że pod jakąś postacią spożywamy pająka, oznacza to, że w swoim życiu trzymamy rękę na pulsie. Może być to również znak, że nie wszystkim naszym bliskim podoba się nasza bezwzględna kontrola nad nimi i despotyczna postawa jaką reprezentujemy w każdym aspekcie życia.

Podejście do pająka we śnie będzie zwiastunem wygranej walki z osobami, które od dłuższego czasu starają się uprzykrzyć nam życie.

Jeżeli mamy do czynienia z udomowionym pająkiem zamieszkującym terrarium, jest to odbicie naszej nadziei, którą pokładamy w powodzenie zadania jakie sobie wyznaczyliśmy.

Jadowity pająk interpretowany będzie w odniesieniu do naszych słabszych punktów, z którymi niebawem uda nam się skonfrontować i dzięki temu pracować nad nimi, poprawiając tym samym jakość swojego życia.

Jeżeli widziany we śnie pająk jest pokaźnych rozmiarów, będzie on symbolem powierzonego nam zlecenia wyższej rangi, od którego wykonania zależeć będzie nasza pozycja. Gdy odczuwamy przed nim strach, oznacza to, że ktoś będzie próbował przeszkodzić nam ukończyć zadanie. Jeżeli jednak jesteśmy tylko zafascynowani rozmiarami pająka, jest to dobra wróżba, gdyż oznacza powodzenie naszych działań.

Podobnie jak ujrzenie we śnie pająka krzyżaka, który również jest symbolem szczęścia.

Jeżeli pająk znajdował się w naszym domu, jest to sygnał aby więcej od siebie wymagać i zmienić lekceważące podejście do niektórych spraw.