krzyż prawy krzyż lewy

Sennik niemowlę

Znaczeniu snu niemowlę

Sen niemowlę

N

Niemowlę w naszym śnie jest bezsprzecznie istotnym symbolem. Przy interpretacji takiego snu ważny jest jednak kontekst, w jakim widzimy dziecko. Ogólne przeniesienie takiego snu na nasze życie oznacza, że pojawiły się w nim jakieś nowe idee do realizacji.

Dziecko, które wygląda na szczęśliwe i zdrowe jest dla nas potwierdzeniem, że kroki, które podejmujemy w celu realizacji naszych planów są zdecydowanie dobrym pomysłem i zaprowadzą nas tam, gdzie zechcemy.

W przypadku niemowlęcia wyglądającego na chore i smutne, mamy sygnał, że nasz pomysł wymaga wnikliwego przeanalizowania i dokonania poprawek, gdyż istnieją duże szanse, że może nie wypalić.

Gdy we śnie pojawia się martwe niemowlę, jest to sygnał, że nasze plany niemalże na pewno się nie powiodą i wysiłek, jaki wkładamy w ich realizację jest daremny.

Niemowlę trzymane przez nas na rękach ma symbolizować nadchodzący w naszym życiu moment zwrotny, który przy odpowiedniej refleksji i posługując się wiedzą zdobytą dotychczas pokieruje nasze życie na dobre tory.