krzyż prawy krzyż lewy

Sennik myszy

Znaczeniu snu myszy

Sen myszy

M

Sen, w którym pojawiają się myszy może mieć kilka różnych interpretacji. Dotyczą one naszej sfery seksualnej, umysłowej jak i związków z innymi ludźmi.

Nienajlepszą wróżbą jest sen o uciekających myszach, gdyż oznacza to nadchodzący konflikt w rodzinie.

Jednak gdy we śnie widzimy siebie łapiących myszy, jest to oznaka nadchodzącego rozwiązania naszych trosk i szczęścia w przyszłości.

Gniazdo myszy w naszym śnie może być symbolem nadmiernego skupiania się na jakimś problemie i uzależniania od niego swojego postępowania. Możliwe, że jest to wskazówka aby nieco odpuścić a sprawa z czasem sama się rozwiąże.

Co do snu snu, w którym pojawiają się białe myszki znajdujemy dwie interpretacje. Pierwsza mówi o tym, że w życiu zbyt przejmujemy się problemami, które już dawno zostały rozwiązane lub nie, ale nie dotyczą nas już w obecnym życiu. Powinniśmy ruszyć do przodu i bardziej skupić się na tym co jeszcze przed nami. Druga interpretacja dotyczy ludzi, którymi się otaczamy. Być może jest w naszym kręgu znajomych osoba, którą podejrzewamy o nieszczere intencje i jej zachowanie niejednokrotnie nas zirytowało. Otóż takie marzenie senne wskazuje na to iż jest to człowiek przychylnie nastawiony wobec nas i nie mający zamiaru nas skrzywdzić. Jego natura bywa sprzeczna z naszymi poglądami i to może wywoływać spięcia, jednak nie powinniśmy obawiać się o nasze bezpieczeństwo.

Jeżeli we śnie słyszymy piski lub hałasy wywołane przez myszy, jest to ostrzeżenie aby w życiu zachować czujność. Dotyczy to szczególnie sfery zawodowej i finansowej. Nie jest to najlepsza wróżba i możemy być przygotowani na poniesienie pewnych strat z nią związanych.

Stado myszy w naszym śnie może również zapowiadać zemstę skierowaną w naszą osobę, dlatego miejmy się na baczności.

Szare polne myszy mogą być też utożsamiane z naszym podejściem do życia w cieniu. Jeżeli nie odpowiada nam wychodzenie przed szereg a jednocześnie czujemy, że rządzi nami rutyna i w życiu nie mamy już motywacji do zmiany i spełniania się w innych obszarach życia niż codzienne obowiązki, może warto zastanowić się nad sensem takiego życia i pomyśleć o zmianie.