krzyż prawy krzyż lewy

Sennik kupa

Znaczeniu snu kupa

Sen kupa

K

Marzenie senne, w którym pojawia się kupa nikomu nie kojarzy się z czymś miłym, jednakże sen o niej może mieć znaczenie zarówno pozytywne jak i negatywne. Najczęściej odchody symbolizują ogromny wstyd lub szybki przypływ gotówki.

Ten motyw senny może również informować o tym, że podświadomie obawiasz się utraty swojej pozycji społecznej oraz tego, że twoja sytuacja materialna znacznie się pogorszy. Może on również sugerować abyś zwrócił większą uwagę na potrzeby swojego organizmu.

Jeżeli tylko widziałeś kupę to znaczy, że zrobiłeś coś czego się wstydzisz i bardzo nie chcesz, żeby ktokolwiek się o tym dowiedział, jednakże musisz mieć świadomość tego, że prędzej czy później prawda i tak wyjdzie na jaw.

Wdepnięcie w kał jest pozytywnym sygnałem, który wskazuje, że nadchodzący czas będzie dla ciebie wyjątkowo korzystny, a ryzyko, które podjąłeś wyjdzie ci na dobre. Szczęście się do ciebie uśmiechnie, a dzięki temu uda ci się zrealizować swoje marzenia.

Wydalanie go jest niejednoznacznym symbolem, który z jednej strony może zapowiadać wielki konflikt, który powstanie pomiędzy tobą, a twoim współpracownikiem. Natomiast z drugiej strony może również świadczyć o tym, że uda ci się pozbyć problemu, który od dawna spędza ci sen z powiek.

Natomiast sen, w którym sprzątałeś odchody nawołuje do tego byś się nie poddawał. Nie zawracaj sobie głowy problemami, które napotykasz na swojej drodze. Bądź zdeterminowany i dąż do wyznaczonych celów, ponieważ tylko dzięki temu uda ci się osiągnąć pełnię szczęścia.