krzyż prawy krzyż lewy

Sennik ksiądz

Znaczeniu snu ksiądz

Sen ksiądz

K

Ksiądz jest ważną postacią dla wielu ludzi, w szczególności dla tych religijnych i uduchowionych, ponieważ ułatwia im on kontakt z Bogiem. Często również wierzący proszą go o porady i wskazówki, które mają im ułatwić życie zarówno duchowe jak i codzienne. Zupełnie inaczej jest w przypadku osób niewierzących, którzy traktują go jak zwykłego człowieka.

Jeżeli jesteś osobą wierzącą to z pewnością sen o księdzu miał dla ciebie duże znaczenie. W związku z tym przypomnij sobie co dany kapłan mówił, ponieważ jego słowa mogą być dla ciebie cenną poradą, która może pomóc ci rozwiązać trapiące cię problemy.

Groźny i zły kapłan w marzeniu sennym, ostrzega cię przed niemoralnym zachowaniem, które jest niezgodne z dekalogiem. Zamiennie może także informować o tym, że w ostatnim czasie oddalasz się od Boga.

Wesoły i pogodny jest symbolem wsparcia, bezpieczeństwa, zaufania i miłości. Wskazuje również na to, że postępujesz zgodnie z zasadami kościoła i dzięki temu spotka cię ogromne szczęście.

Natomiast jeśli jesteś ateistą i nie wierzysz w boga, to sen, w którym zobaczyłeś księdza zapowiada, że będziesz wiódł szczęśliwe i dostatnie życie, w którym wszystko będzie się układać po twojej myśli.

Jeżeli widziałeś go jak odprawia mszę to znaczy, że czeka cię wiele kłopotów i zmartwień, z którymi nie będziesz mógł sam sobie poradzić, jednakże w twoim życiu pojawi się osoba, która poda ci pomocną dłoń i pomoże ci wyjść z tej trudnej sytuacji.

Spowiedź świadczy o tym, że uda ci się naprawić błędy popełnione w przeszłości, a dzięki temu w twoim życiu zapanuje spokój i równowaga.