krzyż prawy krzyż lewy

Sennik krew

Znaczeniu snu krew

Sen krew

K

Większość ludzi odbiera krew jako negatywny symbol, jednakże nie zawsze tak jest. W niektórych przypadkach interpretowana ona jest jako siła życiowa, radość, witalność lub nawoływanie do aktywnego trybu życia oraz poprawy kondycji fizycznej i psychicznej.

Czerwona świadczy o radości i pomyślności, natomiast czarna zapowiada chorobę kogoś z twojego najbliższego otoczenia.

Płynąca z nosa ma za zadanie ostrzec cię przed czyhającym niebezpieczeństwem. W najbliższym czasie miej oczy szeroko otwarte i bądź ostrożny.

Oddawanie krwi wskazuje na to, że uda ci się osiągnąć spore zyski, a także na pomyślność w interesach i sprawach zawodowych.

Płynąca z ciała śni się przeważnie osobą cierpiącym na depresje, które nie mają chęci do życia i nie widzą szansy na lepsze jutro. Życie przecieka takim osobą przez palce jak krew we śnie. W takiej sytuacji należy wziąć się w garść, porozmawiać z kimś bliskim lub specjalistą, który będzie potrafił udzielić fachowej pomocy w takiej sytuacji.

Picie krwi świadczy o sukcesach zawodowych oraz o znacznej poprawie sytuacji materialnej. Najprawdopodobniej w niedalekiej przyszłości uda ci się wzbogacić.

Zakrwawione dłonie ostrzegają cię przed nieodpowiedzialnym zachowaniem. W najbliższym czasie uważaj, by nie zranić bliskich ci osób. Zamiennie mogą również przedstawiać twoje poczucie winy względem kogoś. Nic nie jest jeszcze stracone. Weź w końcu sprawy we własne ręce i napraw wyrządzone szkody.

Jeżeli we śnie pomagasz krwawiącej osobie oznacza to, że nie dajesz sobie rady z bieżącymi problemami, pilnie potrzebujesz pomocy i wsparcia ze strony przyjaciół i rodziny.

Krwawiące rany u osób trzecich mają na celu uświadomienie ci, że ranisz te osoby na jawie. Zastanów się czy w ostatnim czasie nie zdarzyło ci się ich skrzywdzić, ponieważ bardzo możliwe, że zrobiłeś to nieświadomie.

Płynąca z ust krew obrazuje wyrzuty sumienia, które są spowodowane wypowiedzianymi przez ciebie słowami. Najprawdopodobniej nie zdawałeś sobie nawet sprawy, że zadałeś nimi ból bliskiej ci osobie.

Ubrania ubrudzone krwią przedstawiają zamęt, który wprowadzasz w czyimś życiu. Pomimo szczerych i dobrych zamiarów bardziej komplikujesz tej osobie życie niż pomagasz. Pamiętaj, że dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane.

Ciało leżące we krwi informuje o nadchodzących troskach i problemach, jednakże nie załamuj się. Przy odpowiednim zaangażowaniu uda ci się szybko z nimi uporać i wyjdziesz na prostą.

Krążąca krew reprezentuje nowe siły, regeneracje, odmłodzenie oraz poprawę samopoczucia i zdrowia.