Sennik kościół

sennik książka

Marzenie senne, w którym pojawia się kościół może ci wiele powiedzieć o twojej osobowości. Taki sen często przedstawia twój system wartości oraz najważniejsze dla ciebie rzeczy, bez których nie potrafisz żyć.

kościół może być również interpretowany jako odzwierciedlenie twoich ambicji i marzeń lub zamiennie jako symbol schronienia i bezpieczeństwa.

Sen, w którym widzisz budynek kościoła z zewnątrz oznacza, że powinieneś posłuchać dobrych rad, których udziela ci przyjaciel, ponieważ dzięki temu uda ci się uniknąć niebezpieczeństwa.

Natomiast widok kościoła od wewnątrz informuje o tym, że jest ci źle w obecnej sytuacji, ale nie potrafisz z niej wybrnąć, dlatego pilnie potrzebujesz pomocy i wsparcia najbliższych.

Modlitwa w kościele Jest znakiem, który wskazuje na to, że już niebawem poczujesz się w pełni szczęśliwy, a także spełnią się twoje wszystkie prośby i marzenia.

Płonący kościół w marzeniu sennym świadczy o tym, że powinieneś przemyśleć swoje zachowanie, ponieważ przez wielu ludzi jest ono uznawane za niemoralne.

 

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00