krzyż prawy krzyż lewy

Sennik kłótnia

Znaczeniu snu kłótnia

Sen kłótnia

K

Kłótnia w marzeniu sennym świadczy o tym, że naruszyłeś swoje własne zasady. Twoje postępowanie nie jest zgodne z przekonaniami, które wyznajesz. Postaraj się zmienić swoje zachowanie, a wtedy odzyskasz wewnętrzny spokój.

Kłótnia we śnie jest bardzo negatywnym symbolem. Często odzwierciedla kłótnię, która odbyła się na jawie lub negatywne emocje, które odczuwasz wobec jakiejś osoby.

Kłótnia z przyjacielem świadczy o tym, że za mało czasu mu poświęcasz przez co on czuje się zaniedbany. Zadbaj o łączącą was relację i pokaż mu, że zawsze może na ciebie liczyć.

Marzenie senne, w którym sprzeczałeś się z kimś ze swojej rodziny symbolizuje spory, które są między wami w rzeczywistości.

Sen, w którym popadłeś w konflikt ze swoim szefem informuje, że twój przełożony nie traktuje cię sprawiedliwie. Jeżeli to dostrzegłeś to jak najszybciej z nim o tym porozmawiaj.

Natomiast kłótnia ze współpracownikami zapowiada, że najbliższy okres w twoim życiu zawodowym nie będzie dla ciebie korzystny, a twoi współpracownicy będą próbowali zepchnąć na ciebie swoje obowiązki.

Ostra wymiana zdań z drugą połówką ma za zadanie uświadomić ci, że zostałeś przez nią całkowicie zdominowany i boisz się jej przeciwstawić. Nie możesz dłużej tkwić w takim związku.