krzyż prawy krzyż lewy

Sennik grzyby

Znaczeniu snu grzyby

Sen grzyby

G

Sen o grzybach symbolizuje emocje, które skrywasz głęboko w sobie. Powinieneś nauczyć się je wyrażać, ponieważ w przeciwnym razie pewnego dnia możesz stracić nad nimi panowanie, a to z pewnością nie będzie dla ciebie nawet w najmniejszym stopniu korzystne.

Mogą mieć one również podłoże seksualne.

Marzenie senne, w którym widziałeś grzyby odzwierciedla negatywne emocje, które kumulują się w twojej podświadomości.

Zbieranie grzybów oznacza, że potrzebujesz odpoczynku od codzienności. Wybierz się gdzieś za miasto i odpocznij w gronie najbliższych.

Jedzenie grzybów we śnie świadczy o tym, że lubisz ukrywać swoje prawdziwe emocje. Skrywasz je głęboko w sobie. Przed otoczeniem udajesz osobę bez uczuć, a w rzeczywistości jesteś bardzo wrażliwy. Zmień swoje podejście i pokaż swoje prawdziwe wnętrze.

Trujące grzyby zapowiadają trudną sytuację, w której znajdziesz się w najbliższym czasie. Możliwe, że dopadną cię jakieś wątpliwości. Przemyśl wszystko porządnie i pamiętaj by się nie poddawać.

Rosnące po deszczu informują cię o tym, że nie możesz dopuścić do tego by inni weszli z butami do twojego życia. Postępuj zgodnie z zasadami, które reprezentujesz i nie daj sobą manipulować.

Muchomory symbolizują rzeczy, które zdobyłeś bez najmniejszego wysiłku. Zwróć uwagę na to, że to, co łatwo ci przyszło, równie łatwo i szybko może zniknąć z twojego życia.

Wielkie nakazują ci zachować czujność oraz ostrzegają przed pewną osobą, która chce zniszczyć twoje plany.

Jadalne grzyby przedstawiają lojalnych przyjaciół, na których zawsze możesz liczyć.