krzyż prawy krzyż lewy

Sennik cmentarz

Znaczeniu snu cmentarz

Sen cmentarz

C

Cmentarz przez większość osób kojarzony jest ze śmiercią i smutkiem. Jest miejscem, w którym spoczywają nasi przodkowie. Sen o nim może symbolizować wewnętrzne problemy osoby śniącej oraz jej dylematy.

Motyw ten często pojawia się w snach ludzi chorych na depresję, którzy stracili wszelkie chęci do życia i czują się wewnętrznie martwi. Jest on alarmem, który informuje osobę śniącą, że jeżeli nie skorzysta z pomocy bliskich lub specjalisty to nigdy nie zacznie odczuwać radości życia.

Często również świadczy o tym, że osoba śniąca ma silne wyrzuty sumienia, przez rzeczy które zrobiła w przeszłości. Pozbycie się ich jest możliwe tylko jeśli naprawi popełnione wcześniej błędy. Symbol ten oznacza również rezygnację oraz utracone siły i nadzieję. Osoby, którym ten motyw często się śni, stoją w miejscu i nie idą na przód. Można o nich powiedzieć, że nie żyją tylko wegetują.

Marzenie senne, w którym widziałeś na cmentarzu zmarłą osobę świadczy o twoim osamotnieniu i o tym, że wydaje ci się, iż nie masz w nikim oparcia.

Błąkanie się po nim sugeruje byś pogodził się z pewną osobą. Potrzebujesz jej w swoim życiu, a przez wasz konflikt czujesz się samotny i zagubiony.

Jeżeli widziałeś go w nocy to znaczy cały czas żyjesz przeszłością, nie potrafisz zamknąć skończonego już rozdziału i cały czas rozdrapujesz stare rany. Przestań oglądać się w tył i spójrz przed siebie, a wtedy twoje życie ulegnie zmianie.

Ładny i zadbany jest interpretowany w pozytywny sposób. Zapowiada dobre wieści, które w najbliższym czasie usłyszysz od swoich przyjaciół.