Sennik cmentarz

sennik książka

Cmentarz przez większość osób kojarzony jest ze śmierciom i smutkiem. Jest miejscem, w którym spoczywają nasi przodkowie. Sen o nim może symbolizować wewnętrzne problemy osoby śniącej oraz jej dylematy.

Motyw ten często pojawia się w snach ludzi chorych na depresje, którzy stracili wszelkie chęci do życia i czują się wewnętrznie martwi. Jest on alarmem, który informuje osobę śniącą, że jeżeli nie skorzysta z pomocy bliskich lub specjalisty to nigdy nie zacznie odczuwać radości życia.

Często również świadczy o tym, że osobą śniąca ma silne wyrzuty sumienia, przez rzeczy które zrobiła w przeszłości. Pozbycie się ich jest możliwe tylko jeśli naprawi popełnione wcześniej błędy. 

Symbol ten oznacza również rezygnację oraz utracone siły i nadzieję. Osoby, którym śni się ten motyw często stoją w miejscu i nie idą na przód. Można powiedzieć, że nie żyją one, a wegetują.

Marzenie senne, w którym widziałeś na cmentarzu zmarłą osobę świadczy o twoim osamotnieniu i o tym, że wydaje ci się, iż nie masz w nikim oparcia.

Błąkanie się po nim sugeruje byś pogodził się z pewną osobą. Potrzebujesz jej w swoim życiu, a przez wasz konflikt czujesz się samotny i zagubiony.

Jeżeli widziałeś go w nocy to znaczy cały czas żyjesz przeszłością, nie potrafisz zamknąć skończonego już rozdziału i cały czas rozdrapujesz stare rany. Przestań oglądać się w tył i spójrz przed siebie, a wtedy twoje życie ulegnie zmianie.
Ładny i zadbany jest interpretowany w pozytywny sposób. Zapowiada dobre wieści, które w najbliższym czasie usłyszysz od swoich przyjaciół.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00