krzyż prawy krzyż lewy

Sennik buty

Znaczeniu snu buty

Sen buty

B

Buty świadczą o tym, że twoje podejście jest indywidualne. Znaczenie snu o nich różni się w zależności od tego jakie one są i co z nimi robisz. Jeżeli je nosisz to znaczy, że jesteś pewny siebie i twardo stąpasz po ziemi, natomiast jeśli widzisz je stojące gdzieś to oznacza, że będziesz miał dużo obowiązków na swojej głowie i będziesz musiał się śpieszyć by wywiązać się z nich w wyznaczonym terminie.

Ciasne i niedopasowane zapowiadają nagłą zmianę twojej sytuacji oraz nadchodzące kłopoty.

Zupełnie inaczej jest w przypadku nowych i wygodnych, ponieważ informują one, że dzięki staraniom i ciężkiej pracy osiągniesz wszystko co sobie zaplanowałeś. Musisz tylko uwierzyć w siebie i w swoje siły, a wszystko zacznie się układać po twojej myśli.

Czarne ostrzegają cię przed fałszywymi ludźmi, którzy udają twoich przyjaciół. Trzymaj język za zębami i uważaj komu powierzasz swoje sekrety.

Białe sugerują, że w najbliższym czasie czekają cię większe wydatki i potrzeby finansowe. Pamiętaj aby rozsądnie zarządzać swoim budżetem.

Czerwone symbolizują wzrastający popęd seksualny.

Niepasujące wskazują, że kierunek, który obrałeś w życiu nie jest dla ciebie odpowiedni. Powinieneś przeanalizować czego oczekujesz i co chcesz osiągnąć. Zwróć przy tym uwagę by były to rzeczy zgodne z twoim sumieniem i przekonaniami.

Sen o szukaniu zgubionych butów odzwierciedla twoje poszukiwania własnego „ja”. Poświęć czas na poznanie swojej osobowości. Pośpiech przy tym nie jest wskazany. Jeżeli udało ci się je odnaleźć to znaczy, że udało ci się poznać samego siebie lub alternatywnie może oznaczać nową znajomość. Relacja ta może się różnić w zależności od tego w jakim stanie są buty. Nieuszkodzone, w stanie idealnym zwiastują znajomość, która przeobrazi się w związek lub wieloletnią przyjaźń, natomiast zniszczone i podarte powiadamiają cię o tym, że nowo poznana osoba sprawi ci przykrość i narobi szkód w twoim życiu.

Kupowanie butów świadczy o tym, że osoba, która złożyła ci obietnicę dotrzyma słowa i wywiąże się z niej.