Ziemowit znaczenie imienia

imiennik

Męskie imię pochodzenia staropolskiego. Jest to zmieniona forma imienia Siemowit. Oznacza ono dokładnie pana oraz głowę rodziny.

Dla Ziemowita najważniejsze są przyjemności fizyczne. Potrafi być idealnym kochankiem, który dostarcza wielu wrażeń. W rodzinie jest jednak bardzo odpowiedzialny, dba o nią, w zamian jednak żąda wpływu na większość decyzji. Jego opiekuńczość sprawia, że będzie doskonałym ojcem. Ponad wszystko ceni sobie tradycje oraz rodzinę.

Przez innych odbierany jest jako osoba zimna i szorstka. Jednakże Ziemowit zyskuje przy bliższym poznaniu. Woli jednak poświęć się rodzinie, aniżeli życiu towarzyskiemu.

W pracy oraz życiu jest osobą bardzo zdecydowaną, co pozwala mu na dążenie do wyznaczonych celów. Woli jednak żyć z dnia na dzień, bez konkretnych planów. Lekkoduch, który nie pozwala się kontrować. Woli sam o wszystkim decydować, a także mieć nad swoim życiem pełną kontrolę.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00