Zbigniew znaczenie imienia

imiennik

Męskie imię pochodzenia starosłowiańskiego. Oznacza człowieka, który zbyt często kieruje się gniewem, złości się, a także kogoś, kto powinien wyzbyć się gniewu.

Zbigniew jest osobą bardzo uczuciową i romantyczną, która nie znosi samotności. Najlepiej czuje się na łonie natury, gdzie może z ukochaną spędzać romantyczne chwile. Jego wybranka powinna stale zapewniać go o swoich uczuciach. Mimo romantycznej duszy potrafi oddzielić sferę duchową od tej materialnej.

W towarzystwie Zbigniew jest bardzo wesoły i pogodny. Potrafi zdobywać przyjaciół przede wszystkim poprzez pozytywne nastawienie do życia. Bez problemu może wyczuć intencje i uczciwość drugiego człowieka. Nie dyskryminuje innych ze względu na płeć czy kolor skóry. Ocenia ludzi według wartości, jaką wnoszą.

W pracy Zbigniew jest człowiekiem czynu, który stworzony jest do walki. Bez trudu wykonuje trudne zadania. Niekoniecznie radzi sobie ze zwykłymi codziennymi zadaniami.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00