Sylwia znaczenie imienia

imiennik

Żeńskie imię Sylwia pochodzi od łacińskiego słowa silvus, czyli leśny, dziki. Jest również kojarzone z rzymskim rodem Sylwiuszów.

Sylwia to dość trudna i wymagająca partnerka. Mężczyzna, który zdecyduje się na życie u boku Sylwii, musi być gotowy spełniać jej zachcianki. Szybko przechodzi ze skrajności w skrajność – od wielkiej namiętności do gniewu. Niedoceniona jest gotowa zakończyć związek.

Bardzo kocha swoich rodziców i jest do nich przywiązana. Nie sposób nudzić się w jej towarzyskie, jest optymistką, pełna entuzjazmu. Niestety w przyjaźni nie jest trwała. Skupiona na sobie cały czas musi czuć, że w jej życiu coś się dzieje. Najchętniej spotyka się ze znajomymi na łonie przyrody.

Wprawdzie jest dobrym pracownikiem, ale trudno jej związać się z jednym miejscem na dłużej. Szybko się zniechęca, choć pomysłów jej nie brakuje. W pracy jest sumienna, gdyż zależy jej na uznaniu i za wszelką cenę chce zostać autorytetem.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00