Sebastian znaczenie imienia

imiennik

Imię męskie pochodzenia greckiego. Oznaczało mężczyznę dostojnego, czcigodnego, szanowanego lub tego, kto był mieszkańcem Sebasty.

Sebastian to mężczyzna niezwykle rodzinny, jednak bardzo często o niej zapomina w myśl większej idei, którą musi zrealizować. To urodzony altruista. Potrzebuje żony, która będzie okazywać mu dużo miłości i wpierać jego działania. Ma zadatki na dobrego ojca.

Ponieważ wszystkim chętnie pomaga, jest bardzo lubiany w towarzystwie. Niestety często daje się wykorzystywać. Ceni szczerość i lojalność. Nie lubi kłótni i sporów, jednak twardo obstaje przy swoim zdaniu i nie można go przekupić.

Na gruncie zawodowym Sebastian chętnie będzie wykonywał zawód, który pozwoli mu na aktywne uczestnictwo w życiu społecznym. Sprawdzi się m.in. jako psycholog, lekarz czy polityk. Lubi działać i odczuwać realny wpływ na rzeczywistość. To idealista, który wyróżnia się bezinteresownością i pasją, którą zaraża innych.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00