Remigiusz znaczenie imienia

imiennik

To męskie imię pochodzące z języka łacińskiego. Słowo remigium oznacza wiosło, czyli Remigiusz był uznawany za człowieka wyrabiającego wiosła.

Jego natura bardzo często zaskakuje. Z jednej strony spokojny, nawet flegmatyczny, z drugiej w sytuacjach kryzysowych szybko podejmuje decyzje, jest stanowczy i opanowany. Jest wrażliwy i delikatny, choć często skrywa te cechy pod maską wesołkowatości.

Jest tym, co uwielbia do dobre towarzystwo, jedzenie i wygody. Jego żona do końca nie będzie wiedziała, czy wybrał ją z miłości, czy z perspektywy łatwego i miłego życia, które mu gwarantuje. Kobietom dwoistość jego natury imponuje, dlatego nie może narzekać na brak adoratorek. On sam jednak bardzo trudno się angażuje i nie lubi albo nie potrafi okazywać uczuć.

Jego opanowanie i brak ulegania wpływom pretenduje go to tego, aby zostać politykiem czy biznesmenem. Nie lubi komplikować sobie życia i zawsze trzyma rękę na przysłowiowym pulsie.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00