Regina znaczenie imienia

imiennik

Regina to imię kobiece oznaczające kobietę dumną oraz wyniosłą. Imię pochodzi od łacińskiego słowa regina, która oznacza królową.

Jest to kobieta, która kocha sukces i zaszczyty. Aby żyć, potrzebuje publiczności, która będzie ją uwielbiać. Jest dumna i władcza, ma duże ambicje wiece często osiąga zawodowy sukces. Winą za swoje błędy obarcza innych. Ma ciekawe pomysły i jest kreatywna, jednak nie lubi przyjmować na siebie zbyt wielu obowiązków. Sprawdzi się na kierowniczych stanowiskach, gdyż łatwo podporządkowuje sobie ludzi.

Trudno jej obdarzyć mężczyzn zaufaniem i nie okazuje im miłości. Trudno spełnić jej wygórowane wymagania, jest zdystansowana i nie potrafi okazywać miłości.

Ma trudny i twardy charakter i najlepiej czuje się w swoim towarzystwie. Ma świadomość swoich walorów i lubi je wykorzystywać. Gdy znajdzie się mężczyzna, która zdobędzie jej serce będzie kochającą i oddaną żoną, a także dobrą matką.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00