Patryk znaczenie imienia

imiennik

To imię łacińskie oznacza szlachecki, szlachetnie ułożony.

Jest trochę myślicielem, a trochę aktywistą. Wie, na co go stać i potrafi tę wiedzę wykorzystać w życiu. Nigdy się nie poddaje i walczy do końca. Patryk sprawdzi się jako matematyk i pracownik umysłowy. Jest wrażliwy na niepowodzenia, ale uparty.

Patrykowi brak zdecydowania i życiowej twardości, przez co często czuje się gorszy względem innych. Jego działaniu towarzyszy nerwowość i zwątpienie. Gdyby kiedyś opuściła go ufność w siebie, życie straciłoby dla niego barwy. Nie ufa własnej intuicji i robi błąd, gdyż jest ona dobra, ani nie angażuje się w nic, co niesie ze sobą element ryzyka.

Patryk jest oddanym przyjacielem i towarzyską osobą. Zazwyczaj nie znosi wszelkich kombinacji, które na ogół leżą u podstaw ludzkiego działania. Jest bardzo oddanym przyjacielem.

Seks nigdy nie jest dla niego celem, ale temperament musi znaleźć ujście. Nie jest „poligamiczny”, choć ma duże wymagania seksualne.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00