Norbert znaczenie imienia

imiennik

Męskie imię Norbert pochodzi od starogermańskich słów „nord” – północ oraz „beraht”, co oznacza sławnego mężczyznę północy.

Norbert jest typem romantyka o delikatnej naturze. Jest bardzo nieśmiały, co przeszkadza mu w okazywaniu uczuć. Gdy już się zakocha, jego żona może liczyć na wiele miłości i otwartości. Jest wierny, a życie z nim jest spokojne i ułożone.

Lubi imprezy i przyjęcia jednak nie lubi być w centrum zainteresowania. Zamiast tańca często wybiera rozmowy pełne anegdot i żartów. Jest lubiany przez wszystkich, a on sam jest oddanym przyjacielem. Ma bogate wnętrze, które warto odkryć, gdyż skrywa wiele tajemnic.

Wymarzony zawód dla mężczyzny noszącego imię Norbert to nauczyciel przedmiotów ścisłych czy geodeta. Łatwo dostosuje się do warunków, w których musi pracować. Nie walczy jednak o pozycje w firmie i dlatego trudno jest mu sięgnąć po awans. Wybiera najłatwiejsze rozwiązania, gdyż ceni wygodę i komfort.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00