Melania znaczenie imienia

imiennik

Imię pochodzenia greckiego oznaczające pieprzyk.

Melania nie ma trudności z wyborem zawodu, gdyż jest zdecydowana, co chce robić. Czasem potrafi pracować w dwóch, diametralnie różnych zawodach jednocześnie. Łapie się za kilka spraw naraz, przez co często popełnia błędy i rzadko doprowadza rozpoczęte przedsięwzięcie do końca.

Jest osobą niezwykle aktywną i dynamiczną. Lubi dużo mówić i za bardzo się uzewnętrznia. Nie można powierzyć jej żadnej tajemnicy.

Chętnie otacza się przyjaciółmi i jest dla nich bardzo życzliwa. Doskonale pamięta, co kto jej powiedział i potrafi bardzo długo żywić urazę. Często kieruję się pozorami i brak jej obiektywizmu w osądach.

W miłości Melania jest bardzo zaangażowana. To kobieta zadbana, elegancka i niezwykle atrakcyjna. To ona jest łowcą i zdobywcą. Mimo tego dąży do założenia i zbudowania szczęśliwej rodziny. Znakomicie prowadzi dom, perfekcyjnie rozdzielają w nim obowiązki domowe.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00