Mariusz znaczenie imienia

imiennik

To imię pochodzenia łacińskiego wywodzi się od imienia Boga Wojny Marsa. Jego główne cechy to intuicja, dynamizm, intelekt i egocentryzm.

Mariusz jest człowiekiem bardzo odpowiedzialnym. Wykorzystuje determinacje i upór w działaniu. Posiada ogromną inteligencję i żadne zadania myślowe nie stanowią dla niego problemu. Dodatkowo jest niezmiernie pracowity i przedsiębiorczy. Wyróżnia się również swoją bystrością i ambicją.

Jest bardzo uprzejmym i przyjaźnie nastawionym człowiekiem. W towarzystwie lubi się wyróżniać i imponować innym. Lubi zmiany i ciągle otacza się nowymi osobami. Niestety jest również egocentrykiem, co nie ułatwia relacji z nim.

Mariusz jest domatorem. Preferuje spokojne, rodzinne życie. Jednak ze względu na swój egocentryzm jest człowiekiem zaborczym. Lubi stabilność w związku. Budowane przez niego relacje oparte są na mocnych podstawach i chce, aby takie pozostały.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00