Lech znaczenie imienia

imiennik

Staropolskie imię męskie Lech, pierwotnie Leszek, pochodzi od słowa lścić które oznaczało działanie podstępne, sprytne. Imię to oznacza osobę, która umie zwieść innych.

Lech jest kulturalny, elokwentny i posiada duże pokłady poczucia humoru. W zawiązku z tym bez problemu zdobywa uwagę, jak i serce kobiet. Lubi przebywać w damskim towarzystwie i otaczać wybrankę wsparciem i ciepłem. Jednak z drugiej strony rodzina Lecha musi działać tak, jak on sobie to wyobrazi.

W towarzystwie lubiany, umie zająć się problemami innych. Ma jednak skłonność do przedkładania siebie nad innych. Pomysłowy, porywa innych do działania. Uparty, zawsze osiąga cele i błyszczy w grupie znajomych.

Artysta o ekstrawaganckich metodach rozwiazywania problemów. Zazwyczaj cechuje się wysoką inteligencją i wykształceniem. Strateg, nie boi się sięgnąć po ostateczne metody. Genialny jako polityk, menedżer czy adwokat.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00