Kazimiera znaczenie imienia

imiennik

Kazimiera to słowiańskie imię wywodzące się od męskiego imienia Kazimierz. Jego znacznie to osoba, która nie pozwala wrogom zaznać spokoju.

Kazimiera w życiu zawodowym zdecydowanie nie pozostaje szarą myszką. Ma potencjał do tego, żeby zawsze być centrum uwagi. Ponadto można jej pozazdrościć przenikliwości, jak i charyzmy. Jednoczenie, pomimo tego zdaje sobie sprawę ze swojej wyjątkowości i chętnie pomaga innym. Kazimiera to dobry materiał na nauczycielkę czy pielęgniarkę, ale i marketingowca.

Otwarta i życzliwa Kazimiera jest lubiana w towarzystwie. Aczkolwiek jej ekstrawertyzm i wtykanie nosa w nie sowie sprawy potrafi czasem zirytować otoczenie. Ona sama jest także pamiętliwa, więc należy uważać, żeby nie nadepnąć jej na odcisk.

W związku Kazimiera potrafi być lekko egoistyczna i zaborcza. Jest wyjątkowo zaangażowana w każdy jego aspekt, ale wymaga takiej samej energii od partnera, przez co łatwo ją zawieść.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00