Karina znaczenie imienia

imiennik

Imię Karina to prawdopodobnie zdrobnienie od imienia Katarzyna. Jednak niektórzy twierdzą, że pochodzi ono od włoskiego słowa carina oznaczającego osobę miłą.

Karina jest romantyczką i zależy jej na złożeniu ciepłego, rodzinnego gniazdka, ale zazwyczaj zawsze odkłada to w czasie i często decyduje się na to bardzo późno. Lubi sprawiać, aby życie jej bliskich przebiegało pod jej dyktando.

Ponadto ciężko za nią nadążyć. Jako osoba o bardzo dużym temperamencie, którą rozsadza energia, znajomi czasem mają problem, by sprostać jej szybkości podejmowania decyzji.

Jest szczera, ale tylko wobec innych, o samej sobie nie powie głośno złego słowa. Z jeden strony lubi być pomocna, z drugiej niekoniecznie jest lubianą osobą. Niektórych przeraża jej nadpobudliwość.

W pracy profesjonalistka pełna entuzjazmu i zarażająca nim innych. Stawia na zawody, w których coś się dzieje i wymagają od niej aktywności.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00