Jolanta znaczenie imienia

imiennik

Jolanta to imię żeńskie wywodzące się od słów ion, czyli fiołek i athos – kwiat. Oznacza kobietę delikatną i cechującą się skromnością.

Ostrożna w podejmowaniu decyzji Jolanta, gdy zdecyduje się na jakieś przedsięwzięcie, dąży do jego realizacji. Ponadto swoją charyzmą porywa innych współpracowników. Dlatego sprawdza się w takich zawodach jak nauczycielka, a także aktorka lub ekonomistka.

Jolanta jest partnerką na medal. Ponadto, gdy się zakocha bez wzajemności, jest w stanie sprawić, aby wybranek także wreszcie podarował jej serce. Jako matka i żona będzie świetną panią domu, niezależnie od tego, czy będzie równocześnie odnajdywać się zawodowo, czy nie.

W towarzystwie Jolanta jest osobą, która zawsze jest chętna do pomocy. Jednak nie wtyka nosa w nieswoje sprawy, a do czyjegoś problemu podchodzi z taktem i delikatnością. Przyjaciół znajduje na całe życie, wrogów stara się sobie nie robić w ogóle.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00