Jarosław znaczenie imienia

imiennik

Jarosław to starosłowiańskie imię oznaczające mężczyznę, który słynie ze swoje porywczości i gwałtowności. Słowo jaro oznacza osobę surową i ostrą.

Jarosław ma problemy z zaufaniem kobietom. Dlatego, nawet jeżeli jest w związku, to często ciężko jest mu zbudować idealną partnerską więź. Zazwyczaj jest szorstki nawet w stosunku do osób, które kocha. Wynika to z ciągłego strachu przed zranieniem.

W towarzystwie Jarosław bywa nielubiany. Jego wywyższająca się postawa odstręcza potencjalnych przyjaciół. On sam wbrew pozorom potrzebuje osób, które będą go wspierały, jak i on będzie im pomagać.

W życiu zawodowym Jarosław jest niezwykle cenionym pracownikiem. Konsekwentnie dąży do celu, przyświecają mu wysokie ambicje, jak i otwarty umysł. Zdaje sobie sprawę ze swoich możliwości intelektualnych i czasami krytykuje współpracowników. Jarosław sprawdzi się w handlu, dziennikarstwie czy reklamie.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00