Jacek znaczenie imienia

imiennik

Imię męskie Jacek pochodzi z języka greckiego. Wywodzi się od wyrazu hyakinthos oznaczającego kwiat znany nam pod nazwą hiacynt.

W miłości Jacek jest niesamowicie pewny siebie. Intryguje, pociąga kobiety, jak i sprawia, że każda czuje się przy nim wyjątkowa. Jest świetnym kochankiem, ale nie potrafi być stały. Jacek często jest osobą zdradzającą w związku.

Podobnie jak w miłości Jacek to także urodzona gwiazda towarzystwa. Pewny siebie, doskonale przewodzi podczas zabawy, uwielbia być w centrum akcji i zainteresowania innych. Niestety niestały, jeżeli chodzi o lojalność wobec znajomych i przyjaciół. Stąd lubiany, ale rzadko traktowany jak powiernik.

W pracy Jacek to osoba niezależna i uparta, jeżeli podejmie już jakiś cel. Jest twórczy, co w połączeniu z jego charakterem sprawia, że najlepiej sprawdza się jako osoba pracująca w nienormowanym czasie, w zawodach takich jak samozatrudniony freelancer i artysta.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00