Izabela znaczenie imienia

imiennik

Izabela to hiszpańsko-portugalski odpowiednik imienia Elżbieta lub też imię żeńskie pochodzące od hebrajskiego Jezabel oznaczającego wywyższoną przez Boga.

Izabela lubi chwalić się sowimi osiągnięciami i jest z nich dumna. Przez to czasami uważana jest w towarzystwie za osobę zarozumiałą i egoistyczną. Jest to błędny obraz, a ci, którzy poznają ja bliżej wiedzą, że jest pomocna i otwarta na innych. Potrafi odgadnąć czyjeś myśli, ale wymaga tego też od innych.

Miłość dla Izabeli to nie tylko uczucie, ale i pewna organizacja i ocenianie siebie i partnera. Troskliwa jako żona i matka. Mając swój dom, chętnie pławi się w luksusach, nawet gdy niekoniecznie ją na to stać.

Życie zawodowe dla Izabeli to przygoda. Pewna siebie, podejmuje się nawet trudnych wyzwań. Jest obowiązkowa i kładzie duży nacisk na rozwój kariery. Może stać się znaną aktorką, czy dziennikarką i w takich zawodach będzie czuła się najlepiej.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00