Iwo znaczenie imienia

imiennik

Męskie imię Iwo pochodzi od starogermańskiego słowa iwa, które było nazwą łuku wykonanego z drzewa cisowego. Pojawia się też jednak, jako zdrobnienie imienia Jan na wschodniosłowiańskich ziemiach.

Iwo jest typem domatora już od dziecka. Ważna jest dla niego rodzina oraz to jakie wartości ona sobą reprezentuje. Jest troskliwy dla najbliższych i często aż nadto stara się ich chronić. Pojawia się to w związku ze strachem przed samotnością. Lubi, gdy to partner jest stroną aktywną i decyduje o wspólnym życiu.

W towarzystwie zawsze pełen taktu i dobrych manier. Lubiany i ceniony ze względu na swoją erudycję oraz to, że jego działania często przynoszą wyjątkowo pozytywne rezultaty. Czasami wręcz uważany jest za osobę przynoszącą szczęście.

Także w pracy, swoimi manierami i taktem Iwo potrafi zjednać sobie ludzi. Do tego dokłada się jego duża twórczość. Całość daje osobę spełniającą się jako doradca czy spec od marketingu.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00