Hilary znaczenie imienia

imiennik

Hilary to imię męskie wywodzące się z języka łacińskiego, gdzie słowo hilaris oznacza osobę o wesołym i pozytywnym usposobieniu.

Hilary to mężczyzna ceniący sobie możliwości ciekawego zajęcia. Jeżeli znajdzie pracę, którą lubi, jest jej oddany i skrupulatnie dąży do celu. Posiada dużo samodyscypliny i może z łatwością pracować na własną rękę w zawodach wymagających starannych poszukiwań, takich jak detektyw czy reporter oraz jako lider większej grupy.

W gronie znajomych Hilary to dusza towarzystwa. Jest osobą sympatyczną, zawsze szczerą, a nawet nieco ekstrawertyczną. Wyrozumiały, ale unika ludzi o zachwianej moralności lub takich, którym po prostu nie można zaufać.

W miłości emocjonalny, łatwo go zranić, ale jednocześnie wystarczy kilka czułych słów, aby był szczęśliwy. Bardzo oddany swojej rodzinie, jest w stanie zrobić dla niej wszystko. Jest spełniony, gdy ma miejsce i bliskich, do których może codziennie wracać po pracy.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00