Gabriela znaczenie imienia

imiennik

Żeńskie imię Gabriela jest odpowiednikiem męskiego imienia Gabriel. Pochodzi z języka hebrajskiego i oznacza osobę, która walczy o sprawy Boże.

Gabriela to spokojna, stonowana, ale pewna siebie osoba. Nie lubi być na pierwszym planie, ale zna swoją godność. Otacza ją aura bezpieczeństwa i ciepła, co sprawia, że ludzie bardzo dobrze czują się w jej towarzystwie. Jej dom jest zawsze pełny gości.

Jako żona jest oddana mężowi i rodzinie.

Przyjaciele mogą zawsze na nią liczyć. Jest osobą energiczną, ale jednocześnie potrafi opanować swoje emocje. Potrafi szybko ocenić ludzi co pozwala jej dobierać właściwych przyjaciół.

Nie interesuje jej wyścig szczurów, ale powoli i konsekwentnie dąży do wyznaczonego celu. Jej opanowanie i wewnętrzny lad sprawia, że jest docenianym pracownikiem. Nie boi się wyzwań, ale także sprawdza się w monotonnych zadaniach. Lubi podróże, a sukcesy zawodowe zawdzięcza przede wszystkim swojej pracowitości.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00