Feliks znaczenie imienia

imiennik

Feliks to męski pierwowzór żeńskiego imienia Felicja. Pochodzi od łacińskiego słowa „felix”, oznaczającego człowieka życzliwego i szczęśliwego.

Mężczyzna o imieniu Feliks buduje związek na mocnych, solidnych podstawach. Swoją partnerkę obdarza głębokim uczuciem, jednak chce by była mu całkowicie podporządkowana. Zależy mu, aby jego przyszła żona potrafiła gotować i dała mu poczucie życiowego komfortu.

Kocha przygodę oraz chętnie korzysta z uroków życia. Nie lubi stagnacji, dlatego cały czas poszukuje nowych wrażeń. Wierzy w swoje możliwości, a pewność siebie nakręca go do działania. Choć lubi innym narzucać swoją wolę jest lubiany w towarzystwie. Przyjaciele cenią go za szczerość oraz lojalność.

Jest to mężczyzna, który ma silne poczucie obowiązku. Pomimo swojej obowiązkowości chętnie odkłada stojące przed nim zadania – nie lubi pośpiechu. Idealne wyczucie chwili pomaga mu unikać kłopotów, które sprowadza na niego zbyt analityczny umysł.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00