Ewelina znaczenie imienia

imiennik

Imię Ewelina na dwa znaczenia jedno wywodzące się z języka celtyckiego, gdzie oznacza radość oraz światło. Druga szkoła mówi, że pochodzi ono od hebrajskiego imienia Ewa.

Kobieta nosząca to imię zdecydowanie najlepiej czuje się w rodzinie. To mąż oraz dzieci są jej ostoja i tymi, którzy motywują ją do działania. Jej partner może liczyć, że oprócz dobrej żony, Ewa będzie lojalną przyjaciółką. Dom jej jest azylem, któremu oddaje się bez reszty. Jest dobrą organizatorką, która wszytko ma zaplanowane nawet w najdrobniejszych szczegółach.

Nie posiada zbyt dużej grupy przyjaciół – to introwertyczka, która zamyka się w sobie. Nie jest wylewna i bardzo łatwo można ją zranić.

Jest pewna siebie i walczy o swoje. Jednak kariera zawodowa nie ma dla nie większego znaczenia, dobrze sprawdza się w zawodach, gdzie może pomagać innym. Angażuje się w zadania, które ma do wykonania. Bardzo często wybiera zawód pielęgniarki lub pedagoga.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00