Emil znaczenie imienia

imiennik

Emil to męskie imię, które ukształtowało się w kulturze łacińskiej. Najprawdopodobniej wywodzi się ono od nazwy pewnego rzymskiego rodu Emiliuszy.

Niepoprawny romantyk, który zazwyczaj bardziej będzie marzył o miłości, niż podejmie się walki o kobietę, którą pokocha.

Jest bardzo wrażliwy – boi się odtrącenia i odrzucenia, dlatego jest nieskłonny do wyrażania swoich uczuć. Jednak kobieta, z którą się zwiąże, może mieć pewność, że będzie czułym i kochającym partnerem. Wybranka Jego serca musi jednak zaakceptować fakt, że ceni on bardzo swobodę i nie lubi ograniczeń. Niestety u kobiet szuka przede wszystkim ciepła, które dawała mu kiedyś matka.

Choć ceni samotność, ma grono oddanych przyjaciół.

Wrażliwa dusza, którą posiada mężczyzna, noszący to imię sprawia, że zazwyczaj wybiera karierę artysty. Na pewno źle będzie czuł się w miejscach, gdzie będzie musiał rywalizować z innymi oraz tam, gdzie będzie panował nadmierny rygor.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00