Elwira znaczenie imienia

imiennik

Imię Elwira i jego etymologia nie jest do końca pewna. Mówi się, że być może pochodzi ono z gockiego, gdzie oznacza osobę szlachetną, lub arabskiego o znaczeniu „Bóg mi światłem”.

Elwira jest osobą doskonale odnajdującą się wśród ludzi. Cieszy jato, lubi z nimi przebywać a tym samym przyciąga do siebie inne osoby zafascynowane jej urokiem. Jest bardzo miła, ale też szczera, dzięki czemu potrafi przeforsować swoje zdanie innym, bez negatywnych emocji czy manipulacji.

W życiu najczęściej szuka miłości po grób. Nie interesują jej przelotne związki z mężczyznami niebędącymi gotowi na założenie rodziny i podtrzymywanie rodzinnego ogniska.

Elwira jest kobietą, która doskonale orientuje się w celach i potrafi wykonywać wiele rzeczy równocześnie. Stąd może się świetnie sprawdzić na stanowiskach kierowniczych, jak i nie ma problemu z działaniem jako osoba będąca sama sobie żeglarzem, sterem i okrętem.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00