Dymitr znaczenie imienia

imiennik

Dymitr to mało nadawane u nas imię męskie, które pochodzi z antycznie Grecji. Po grecku Demetrios oznacza człowieka będącego pod opieką bogini Demeter.

Dymitr jest najczęściej mężczyzna, który żyje na granicy jawy i mistycyzmu. Ma wyjątkową wyobraźnię, ale i intuicję, która często prowadzi go odpowiedni sposób przez życie. Jednocześnie jest osobą ciekawą świata i przygód stąd nie nadaje się na pracownika biurowego czy tym bardziej korporacyjnego.

Mężczyzna o imieniu Dymitr bywa lekko tajemniczy, ale nie zamknięty w sobie, przez co fascynuje innych. Pozwala mu to na osiadanie dużego grona znajomych. Nieco gorzej z przyjaciółmi, ponieważ on sam niekoniecznie ich potrzebuje.

W miłości nie zawsze stały. Często tworzy związek, który według jego standardów powinien być czymś więcej niż przyziemnym połączeniem ludzi, ale także mistyczną spójnością. Jako ojciec czuły i kochający, ale nie umiejący w całości pełnić jego obowiązków.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00