Daria znaczenie imienia

imiennik

Daria to żeńska forma imienia Dariusz, które najprawdopodobniej pochodzi z języka perskiego i oznacza tego, który podtrzymuje dobro.

Daria jest osobą posiadającą duże pokłady ambicji, ale i wysokie mniemanie o sobie. Jednocześnie pracuje w swoim bardzo powolnym tempie, przez co często zawala terminy. Dlatego musi pracować w zawodzie, gdzie nie musi pracować pod presją czasu. Jak i takim, który za szybko jej nie znudzi.

Daria jest osobą lubiącą przebywać w towarzystwie. Jest przyjazna i otwarta, dopóki nie zacznie się jej wytykać błędów. Często uważana za osobę kontrowersyjną lub zarozumiałą, przez co trudno jej zawrzeć przyjaźnie, których mocno potrzebuje.

W miłości wymaga od swojego partnera ciepła, zrozumienia i cierpliwości. Sama odwdzięcza się tym samym, ale jedynie, gdy to rzeczywiście dostaje. Jeżeli jej tego brak, bez problemu zakańcza związek, nie ważne, na jakim etapie się on znajduje.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00