Czesław znaczenie imienia

imiennik

Czesław to starosłowiańskie imię męskie, mające znaczenie osoby czczącej sławę lub częściej osoby zasługującej na część i sławę.

Czesław to dosyć ciekawy mężczyzna, który lub chadzać sowimi drogami. Z jednej strony fascynuje, z drugiej strony do wypełnienia obrazu samotnego wilka brakuje mu przebojowości. Jest także dosyć prostym człowiekiem, stąd ma czasami problemy z dyplomatycznym podejściem do tematu. Zdecydowanie nie jest typem pracownika biurowego czy korporacyjnego. Raczej wyznaje zasadę samozatrudnienia w dużej gamie branż.

Jest bardzo życzliwy, miły i sympatyczny. Zawsze ma miłe słowo dla innych, kobiety obrzuca wręcz komplementami. Jest delikatny, ale woli być podporą dla przyjaciół niż obarczać ich swoimi problemami.

W miłości potrafi odnaleźć się w roli wspaniałego męża i przyjaciela. Jest wierny, ale nie zmienia to jego natury myśliwego. Dlatego jego partnerka powinna w pełni mu ufać.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00