Brygida znaczenie imienia

imiennik

Brygida jest imieniem żeńskim pochodzącym z języka celtyckiego. Nie wiadomo, od jakiego słowa dokładnie pochodzi, mówi się o trzech źródłach. Imieniu Bogini Brygid, słowa brigh oznaczającego siłę lub cnotę, oraz briganti, czyli wysoka.

Brygida jest kobietą, która radośnie i optymistycznie podchodzi do życia. Ma duże poczucie humoru, aktywnie uczestniczy we wszelkich działaniach oraz jest dowcipna i błyskotliwa. Czysto dzięki temu jest w stanie otaczać się dużą ilością znajomych i przyjaciół. Ponadto imię to samo w sobie predysponuje do osiągnięcia sukcesu.

Brygida da sobie radę z prowadzeniem małego, samodzielnego biznesu. Gorzej w pracy dla kogoś, gdyż ze względu na niską samoocenę często zdarza się jej podpisywać niekorzystne finansowo umowy.

W miłości czuła i namiętna. Ważne są dla niej zarówno emocje, jak i kontakt fizyczny. Poszukuje romantyka, który podbuduje jej pewność siebie.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00