Bernadeta znaczenie imienia

imiennik

Bernadeta to żeński odpowiednik staroniemieckiego imienia Bernard, gdzie bern oznacza niedźwiedzia, natomiast hart, to określenie siły.

Pomimo dzikiej natury imienia, Bernadeta to osoba zazwyczaj pełna ciepła, łagodności u uroku. Sama w sobie będąc osobą bezkonfliktową, a wręcz zgadzającą się z innymi jest postrzegana przez niektórych jako groźny rywal. Jest wyjątkowo pozytywna i pełna humoru, przez co zjednuje sobie przyjaciół.

W miłości Bernadeta potrzebuje głównie towarzysza, ale i osoby, która o nią zadba materialnie. Nie cierpi samotności i często decyduje się na posiadanie dużej rodziny. Jako żona i matka jest pełna wdzięku, miłości i radości.

Bernadeta jako osoba bezkonfliktowa świetnie sprawdza się na stanowiskach mediatorskich. Ponadto pełna wdzięku, nadaje się też na modelkę, hostessę czy stewardessę, a wyjątkowa empatia pozwala jej także na zawody takie jak pielęgniarka.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00