Arleta znaczenie imienia

imiennik

Dokładne znacznie imienia Arleta nie jest poznane. Różne źródła wskazują jego różne pochodzenie. Najczęściej mówi się o tym, iż wywodzi się ono z języka celtyckiego lub germańskiego. Może być żeńskim odpowiednikiem imienia Arnold, ale i na przykład zdrobnieniem od germańskiego Carletta.

Arletta to osoba wesoła i pełna energii. Nie umie zaznać relaksu w samotności. Woli towarzystwo i rozmowy z ludźmi. Czasami jednak bywa w tym wścibska, a także trzyma się z osobami, z którymi jest jej po prostu wygodnie.

Łatwo ucieka też w beztroski świat, nie patrząc na to, co robi w życiu, dlatego lepiej nie powierzać jej stanowisk związanych z odpowiedzialnością, a także wymagających zachowania tajemnicy lub poufności.

Miłość jest tym, czego Arleta potrzebuje jak powietrza. Bez niej usycha, dosłownie, popadając nawet w depresję. Jednak zdecydowanie potrzebuje księcia, który będzie dbał o jej zachcianki i kaprysy.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00