Anita znaczenie imienia

imiennik

Anita jest imieniem pochodzącym z języka hebrajskiego, w którym to oznacza osobę cieszącą się bożą łaską. Ponadto imię Anita jest także używane jako zdrobnienie hiszpańskiego imienia Juanita (Joanna) oraz Anna.

Anita jest często osobą pyszną. Zdarza się, że nie zwraca uwagi na otoczenie i nie potrafi przystosować się do norm. Dla osób, które są nie w jej typie, potrafi być nawet bezczelna. Z jednej strony potrafi zjednać sobie ludzi, z drugiej potrafi być egoistyczna, a nawet fałszywa.

Jako żona, Anita to najczęściej księżniczka, która wymaga, by wszyscy grali według jej reguł. Jednocześnie jest niesamowitą uwodzicielką, doskonale rozgryzając nawet najbardziej ukryte potrzeby partnera.

Jako osoba zbuntowana, często osamotniona i przeciwna całemu światu, Anita znajduje spełnienie w zawodach artystycznych, czy jako dziennikarka. Jej zdolności manipulacji otoczeniem pomagają jej także być menadżerem czy handlowcem.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00