Alicja znaczenie imienia

imiennik

Pochodzenie imienia Alicja nie jest jednoznaczne. Niektórzy twierdzą, że jest to zdrobnienie od germańskiego imienia Adelajda. Inne źródła wskazują, że prawdopodobnie pochodzi od greckiego słowa aletheia, oznaczającego prawdę.

Alicja to kobieta, która walczy o swoją rodzinę jak lwica. Najlepszym partnerem dla niej będzie osoba, która będzie w stanie dotrzymać jej kroku. Jest wspaniałą panią domu, matką i żoną. Można na niej polegać w kwestii organizacji czasu rodzinnego, w tym rozrywki.

W towarzystwie Alicja potrafi być osobą lubianą, ale często patrzy na przyjaciół przez pryzmat korzyści. Jest sympatyczna, z dużym poczuciem humoru, lecz czasami nieco infantylna dla otoczenia. Potrafi jednak utrzymać sekrety w tajemnicy, więc jest wspaniałą powierniczką.

Ambicje w pracy zawodowej sprawiają, że odnajduje się na kierowniczych stanowiskach. Jednak muszą one się łączyć z małą odpowiedzialnością.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00