Albert znaczenie imienia

imiennik

Męskie imię pochodzące z obszarów germańskich, a oznaczające kogoś szlachetnego z charakteru, jak i pochodzącego z zacnego rodu.

Albert jest człowiekiem wyjątkowo twórczym a czasami wręcz zaskakującym dla otoczenia. Potrafi rozwiązywać problemy w nietuzinkowy sposób, a czasami odkrywa niewidoczne dla innych aspekty nawet najbardziej zawiłych spraw.

Jest dosyć powolny, a nawet flegmatyczny, choć z drugiej strony ma problem ze skupieniem się na niektórych działaniach. Lubi prowadzić długie, filozoficzne rozmowy, jak i niezbyt przejmuje się otaczającą go rzeczywistościom. Dobrze mu, gdy pozostaje niezależny. Lubi pracę umysłową, najlepiej taką, gdzie nie będzie musiał wychodzić przed szereg. Sprawdza się jako analityk czy księgowy.

Na płaszczyźnie uczuciowej, jest to wyjątkowo ciepły człowiek, ale ma duże problemy z odnalezieniem partnera, głównie ze względu na brak zrozumienia przez innych, jak i nieśmiałość.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00