Alan znaczenie imienia

imiennik

Pochodzenie imienia Alan bywa przez niektórych podważane, ale ogólnie uważa się, że wywodzi się ono z języka celtyckiego, gdzie oznacza człowieka zacnego.

Mężczyźni noszący imię Alan, to zazwyczaj osoby kierujące się w życiu szlachetnością i kodeksem moralnym. Mają ambicję na dokonywanie niemożliwego. Sprawdzają się w zawodach, w których mogą przedstawiać swoje wartości innym, takich jak duchowny, nauczyciel czy pedagog, a także osoby związane z literaturą czy analityką.

W związku Alan jest osobą wytrwałą i wierną, aczkolwiek nie jest sprawcą wielkich uniesień. Ma bezkonfliktową postawę i często podczas kłótni stara się iść na kompromis. Dla osób patrzących z boku Alan jest często sobą mdłą i bez wyrazu. Jego wewnętrzna wrażliwości ujawniana jest tylko najbliższym. Introwertyzm sprawia, że często są to też mężczyźni o imieniu Alan, postrzegani są jako bojaźliwi i dążący na siłę do zgody.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00