Ada znaczenie imienia

imiennik

Imię pochodzące z języka hebrajskiego, oznaczające „stroić się”. Pochodzi z biblii, a powszechnie używane zaczęło być na przełomie XIX i XX wieku.

Ada to kobieta zazwyczaj wyjątkowo samodzielna, co nie przeszkadza jej jednak być idealną matką, żoną i panią domu. Jest ciepła, czuła i zmysłowa, ale też wymagającą wobec bliskich, popychając ich zawsze w stronę perfekcjonizmu.

Ada to także kobieta, która potrafi doskonale owinąć sobie wokół palca znajomych i przyjaciół, niezależnie od ich płci. Potrafi być też niezwykle wiernym przyjacielem, chociaż sama w sobie nie jest osobą dzielącą się problemami.

Jest osobą władczą i stanowczą, przez co doskonale spełnia się w życiu zawodowym, jako nauczycielka, ale również posiada artystyczną duszę, stąd pomysłem na życie może być dla niej stanowisko związane ze sztuką. Czasami jednak niezależnie od wykonywanego zawodu ma predyspozycje wpadania w pracoholizm.
 

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00